0
0
0

0,00€

Pirkt
Izlase
Kvalitātes garantija

Tikai oriģinālas preces

Vairāk nekā 2000 produktu

Lielākā kamīnu izvēle

Piegāde visā pasaulē

Uzticama un ātra piegāde

Ekspertu konsultācijas

Vienmēr priecīgi palīdzēt!

Jaunākās preces
% Atlaide
% Atlaide
% Atlaide
Elektriskie kamīni
Elektriskie kamīni
Elektriskie kamīni
Biokamīni
Biokamīni
Biokamīni
Gāzes kamīni
Gāzes kamīni
Gāzes kamīni
Grill & Barbecue
Grill & Barbecue
Grill & Barbecue
Kamīni un krāsnis
Kamīni un krāsnis
Kamīni un krāsnis
Brands

Kamīni jebkurai gaumei

Sapnis par mājas kamīnu un dzīvās uguns siltumu var kļūt par realitāti.

Atkarībā no mājokļa īpašībām mūsu interneta veikalā varat izvēlēties kādu no dažādiem kamīniem un iegādāties kādu no šādiem veidiem:

  • elektriskie kamīni
  • bioetanola kamīni (bio kamīni vai eko kamīni).
  • gāzes kamīni
  • malkas kamīni

Elektriskie kamīni ir viegli lietojami un vienkārši uzstādāmi. Šāda veida kamīni parasti rotā guļamistabas mājās un nelielu viesnīcu zāles, un šāda veida ierīces bieži izvēlas restorāni un kafejnīcas, kas vēlas uzlabot interjera komfortu un mājas siltumu. Ar šādu kamīnu ir mazāk problēmu nekā ar malkas vai gāzes kamīnu: tam nav nepieciešams uzstādīt skursteni un tas neaizņem daudz vietas.

Bioetanola kamīni ir patīkami izskatīties ar dzīvu liesmu mēlēm, biodegvielas patēriņš ir salīdzinoši neliels, un tie nodrošina patīkamu siltumu. Biometanols ir drošākais un videi draudzīgākais kamīna veids.  Turklāt biomasas kamīns var būt jauka dāvana jūsu ģimenei vai draugiem.

Gāzes kamīni ir viegli lietojami, tiem nav nepieciešama apkope un lietošana, un tie nepiesārņo telpu (pelni, koksne, kvēpi). Papildus dekoratīvajiem modeļiem gāzes kamīnus var izmantot arī kā parastas apkures ierīces. Gāzes kamīns ir apkures ierīce ar dzīvās liesmas efektu, kas kā kurināmo izmanto dabasgāzi (metānu) vai sašķidrinātu gāzi.

Malkas kamīni ir tradicionālie kamīni, kuros kā kurināmo izmanto malku. Tās rada pietiekami daudz siltuma, lai apsildītu jūsu māju. Šī veida trūkumi ir sarežģīts, ilgstošs un laikietilpīgs būvniecības process, dažos gadījumos ir nepieciešams saņemt atļauju, augstas izmaksas. Tomēr kamīnu var apbrīnot bezgalīgi, tāpēc tas joprojām ir populārs lielu lauku māju īpašnieku vidū, īpaši reģionos ar aukstām ziemām.

IT - курсы онлайнМодули для Опенкарт 2.x - 3.x