0
0
0

% Nuolaida

% Nuolaida
Kokybės garantija

Tik originalios prekės

2000+ produktų

Didžiausias židinių pasirinkimas

Pristatymas visame pasaulyje

Patikimas ir greitas pristatymas

Ekspertų konsultacijos

Visada mielai padėsiu!

% Nuolaida
% Nuolaida
% Nuolaida
Elektriniai židiniai
Elektriniai židiniai
Elektriniai židiniai
Biožidiniai
Biožidiniai
Biožidiniai
Dujiniai židiniai
Dujiniai židiniai
Dujiniai židiniai
Grill & Barbecue
Grill & Barbecue
Grill & Barbecue
Židiniai ir krosnelės
Židiniai ir krosnelės
Židiniai ir krosnelės
Ypatingi pasiūlymai
Brands

Židiniai kiekvienam skoniui

Svajonė apie namų židinį ir gyvos ugnies šilumą gali tapti realybe.

Atsižvelgdami į savo namų ypatybes, mūsų internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš įvairių židinių ir įsigyti vieną iš šių tipų:

  • elektriniai židiniai
  • bioetanolio židiniai (biožidiniai arba ekožidiniai)
  • dujiniai židiniai
  • malkomis kūrenami židiniai

Elektrinius židinius lengva valdyti ir paprasta įrengti. Šio tipo židiniai paprastai puošia namų miegamuosius kambarius ir nedidelių viešbučių sales, o tokio tipo įrenginius dažnai renkasi restoranai ir kavinės, norinčios savo interjerui suteikti daugiau jaukumo ir namų šilumos. Su tokiu židiniu mažiau rūpesčių nei su malkomis ar dujomis kūrenamu židiniu: nereikia įrengti kamino ir jis neužima daug vietos.

Bioetanolio židiniai maloniai atrodo su gyvos liepsnos liežuviais, biokuro sunaudojama palyginti nedaug, o šiluma maloni. Biometanolis yra saugiausias ir ekologiškiausias židinys.  Be to, biomasės židinys gali būti graži dovana jūsų šeimai ar draugams.

Dujiniai židiniai nereikalauja daug priežiūros, juos lengva naudoti ir jie neteršia patalpos (pelenais, malkomis, suodžiais). Dujiniai židiniai gali būti naudojami ne tik kaip dekoratyviniai modeliai, bet ir kaip įprasti šildymo prietaisai. Dujinis židinys - tai šildymo prietaisas su gyva liepsna, kaip kurą naudojantis gamtines dujas (metaną) arba suskystintas dujas.

Malkomis kūrenami židiniai - tai tradiciniai židiniai, kuriuose kaip kuras naudojama mediena. Jie generuoja pakankamai šilumos, kad apšildytų jūsų namus. Šio tipo trūkumai yra sudėtingas, ilgas ir daug laiko reikalaujantis statybos procesas, kai kuriais atvejais reikia gauti leidimą, didelė kaina. Tačiau židiniu galima grožėtis be galo, todėl jis išlieka populiarus tarp didelių sodybų savininkų, ypač regionuose, kuriuose žiemos šaltos.

IT - курсы онлайнМодули для Опенкарт 2.x - 3.x